zyczenia
aeo-iso

Kontakt

California Trailer Sp. z o. o.

21-500 Biała Podlaska
ul. Sidorska 117c
Polska

Tel. centrala: +48 83 343 23 33
Fax: +48 83 344 36 88
E-mail: biuro@c-t.pl

Sąd Rejonowy w Lublinie - XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

zarząd

logo

Dariusz
Magier

Prezes zarządu

dmagier@c-t.pl
tel: +48 83 344 9140

logo

Adam
Magier



amagier@c-t.pl
tel: +48 83 3449141

sekretariat

logo

asystent zarządu



c-t@c-t.pl
tel: +48 83 344 9140

tsl

logo

Marlena
Kempa

Spedytor
Urlop
mkempa@c-t.pl
tel: +48 83 344 9172

logo

Marek
Ciok

Spedytor

mciok@c-t.pl
tel: +48 83 344 9178

logo

Łukasz
Okulus

Spedytor

lokulus@c-t.pl
tel: +48 83 3449170

logo

Damian
Sobiczewski

Spedytor

dsobiczewski@c-t.pl
tel: +48 83 344 9173

logo

Teresa
Kowieska

Spedytor

tkowieska@c-t.pl
tel: +48 83 344 9172

logo

Małgorzata
Szczepaniak

Pełnomocnik Zarządu
ds. Jakości
Kierownik TSL

mszczepaniak@c-t.pl
tel: +48 83 344 9176

tabor

logo

GRZEGORZ
JAKUBIUK

Specjalista ds. technicznych taboru

gjakubiuk@c-t.pl
tel: +48 83 344 9175

księgowość

logo

Katarzyna
Łuciuk

Główna księgowa

kluciuk@c-t.pl
tel: +48 83 344 9165

logo

Edyta
Smykowska

Specjalista ds.przychodów i kosztów

esmykowska@c-t.pl
tel: +48 83 344 9166

rozliczenia kierowców

logo

Joanna
Jakubiuk

Specjalista ds. rozliczeń kierowców i czasu pracy

jjakubiuk@c-t.pl
tel: +48 83 344 9169

it

logo





tel. +48 83 344 9143

kadry

logo

Barbara
Bogusz

Specjalista ds. personalnych

bbogusz@c-t.pl
tel: +48 83 344 9167

bar

logo

Pauza Bar



+48 691 958 314