Aktualnie poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Zakres zadań i obowiązków:

  • praca operacyjna – organizowanie przewozów drogowych na wybranych kierunkach;
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej;
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami i podwykonawcami firmy;
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami;
  • poszerzanie bazy podwykonawców firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość drugiego języka obcego,
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta,
  • samodzielność, energiczność, szybkość działania i zaangażowanie,
  • uczciwość , kultura osobista, pogodne usposobienie i komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie drogowym zdobyte w firmie spedycyjnej; transportowej lub w dziale logistycznym firmy produkcyjno-handlowej;
  • wykształcenie w zakresie transportu i/lub logistyki.

Oferujemy:

rozwój osobowy i zawodowy, ciekawą pracę , wysokie zarobki , miłą atmosferę pracy.

KIEROWCA ZAWODOWY C+E

Wymagane uprawnienia i dokumenty:

  • prawo jazdy C+E
  • badania psychologiczne
  • kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy

Wymagania dodatkowe:

  • niekaralność
  • doświadczenie min 1 rok
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • kultura osobista
  • pogodne usposobienie

  • ADR
  • znajomość języka obcego

GWARANTUJEMY

GODZIWE ZAROBKI I WARUNKI PRACY, BEZPIECZNE I WYGODNE CIAGNIKI, SZKOLENIA

Prosimy o wysłanie CV na adres: bbogusz@c-t.pl tel: +48 83 344 91 67 lub złożenie dokumentów osobiście w dziale personalnym firmy:

California Trailer Sp. z o.o.
Biała Podlaska
ul. Sidorska 117c
w godz: 7.00 – 15.00, tel: +48 83 344 91 67

ZAPRASZAMY !